E-Ticaret

E-ticaret

E-Ticaret günden güne büyüyerek, Türkiye’de ki dikey artışını sürekli gelişen teknoloji ile birlikle büyüterek herkes için yeni kazanç kapıları açmaya devam ediyor. Atomiteam sizler için en geçerli teknikler ve 15 yıllık tecrübeyi bir araya getirerek şehrin en işlek caddesinde kendinize özel mağaza açmanıza olanak sağlıyor. Üstelik 7/24 çalışan bir mağaza

Özel Tasarım

Atomiteam sizler için son teknoloji ile birleşmiş ve tamamen arama motoru uyumlu, kullanıcı deneyimine dayanan benzersiz tasarımlar sunar. Sektöre özel ve kullanımı kolay mobil uyumlu tasarımlar ile kendinizi daha şimdiden farklı hissetmeye başlayabilirsiniz.

Entegrasyon

Size özel mağazanızda ihtiyaç duyduğunuz ödeme sistemleri, muhasebe sistemleri, fiyat karşılaştırma siteleri, farklı pazar yerleri, kargo sistemleri ve daha birçok konuda Atomiteam sizlere kusursuz bir hizmet sunar. Artık her şey daha kolay ve daha hızlı.

SEO SEM Adwords

Atomiteam tamamen arama motoru uyumlu bir bütün yapıyı sizler için kurmaktadır. Artık en üst sıralar için her şey daha kolay ve daha kısa zaman alacak ayrıca reklamlarınız tam hedefine doğru hızla yayılacak. Çok geniş bir yelpazesi olan seo-sem-adwords yönetimleri ve eğitimleri konusunda Atomiteam sizlere destek olmaya devam edecek.

İçerik Hizmetleri

Google da en çok Atomiteam gibi benzersiz içerikleri seviyor.  Atomiteam kesinlikle her müşterisine özel benzersiz içerikler ile yeni oluşum fırsatları sunmaktadır. Sizler de benzersiz bir yolculuk için şimdiden hazırlanın.

Sosyal Medya

Atomiteam sosyal medya yönetiminde de yanınızda. Bir birinden profesyonel medya yönetim kadrosu ile sizler için en doğru stratejiyi belirleyip hedef kitle için uygun adımlar atmanıza yardımcı olur. Çok kısa süreler içerisinde sizler de bir marka bilinirliğine ve en çok satanlar listesinde zirveye erişebilirsiniz.

Destek

Atomiteam kesintisiniz, şartsız, koşulsuz, 7/24 destek sistemi ile müşterileri için çalışmaktadır. Sizler de bu ayrıcalığı hak ediyorsunuz. Atomiteam sizler için en iyi ile en doğruyu bir araya getiren ve bunu size özel olarak sunan bir hizmet olarak sizlere fayda sağlamaktan kıvanç duyar. Sizler de bu ayrıcalık ile tanışmak istiyorsanız hemen Demo talebinde bulunabilir ve ya bizlere ulaşabilirsiniz..